PL EN DE
Menu

Kontakt

 

Firma Hermex to profesjonalna firma, działająca na rynku od ponad 25 lat. Nasza siedziba mieści się w Herbach niedaleko Częstochowy, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Do oferowanych przez nas usług należą m.in. przetwórstwo złomu i zgarów aluminiowych, sprzedaż materiałów dla hutnictwa i odlewnictwa, a także przerób odpadów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kierowanie ich pod podane numery telefonu lub adresy email.

 

biuro i zakład:
42-290 Blachownia
ul. 1 Maja 5
tel./fax +48 (34) 320 51 87
tel. +48 (34) 320 50 11
hermex@hermex.pl


siedziba:
42-284 Herby
ul. Zielona 2
tel./fax +48 (34) 357 40 15
 
właściciel:
Adam Wojciech Czech
+48 604 527 627
a.czech@hermex.pl
hermex@hermex.pl


współwłaściciel:
Hanna Czech
h.czech@hermex.pl


dyrektor handlowy:
Marek Jeziorski
m.jeziorski@hermex.pl
tel. +48 664 424 627
 


produkcja i zbyt krajowy:
Mariusz Paech
tel. +48 606 332 300
m.paech@hermex.pl


transport:
Sławomir Czaja
tel. +48 602155120
s.czaja@hermex.pl


kontakt międzynarodowy (język niemiecki i angielski):
Joanna Krzywda
tel. +48 795 126 984
j.krzywda@hermex.pl


 

 
Przepisz kod z obrazka
Captcha

© Hermex 2015 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione