PL EN DE
Menu

Sprzedaż i skup złomu oraz metali

 

Hermex to profesjonalna firma, która od ponad ćwierć wieku oferuje usługi najwyższej jakości, cały czas poszerzając swoją ofertę i zdobywając nowe doświadczenie. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. usługi przerobu odpadów, sprzedaży aluminium, a także innych materiałów.

Kupujemy i sprzedajemy złomy i odpady metalurgiczne:

  • zgary i żużle aluminium,
  • zgary brązu, mosiądzu i inne,
  • pyły aluminium (np. szlifierskie),
  • szlamy poprodukcyjne zawierające metale,
  • złomy metali (miedź, mosiądz, brąz, cynk itd.)
  • złomy i odpady zawierające wolfram.
 

Sprzedaż i skup złomu w Hermex

 

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej oraz segregacją śmieci wzrosło znaczenie złomu. Jego skup i przetwarzanie to korzyść dla środowiska oraz wielu gałęzi przemysłu. Recykling metali w obecnych czasach jest niezwykle ważny. Wzrost zapotrzebowania na różnego rodzaju metale szlachetne lub nieszlachetne powoduje kurczenie się dostępnych zasobów surowców naturalnych. Pozwalamy na niemal bezstratne odzyskiwanie poszczególnych metali oraz ich ponowne użycie.

Zajmujemy się skupem złomu oraz metali kolorowych, ich przetwórstwem i odzyskiem w celu ponownego wykorzystania. Stosujemy zaawansowane techniki obróbki, dzięki którym oferujemy surowce gotowe do ponownego użytku. Po tych procesach sprzedajemy metale do firm, dla których są one cennym surowcem produkcyjnym.

Szeroka i atrakcyjna oferta skupu i sprzedaży złomu oraz metali kolorowych pozwala nam sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Wszystkie materiały poddajemy recyklingowi zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami Unii Europejskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni dbać o środowisko naturalne, składując złom w naszym skupie metali w odpowiednich miejscach, według ściśle określonych procedur.

Skupujemy, oczyszczamy, przetwarzamy, odzyskujemy i sprzedajemy różnego rodzaju metale. Wdrażamy projekty unowocześniające działanie naszej firmy, poprzez zastosowanie nowych technologii usprawniających przetwarzanie złomu. Podejmujemy stałą współpracę z przedsiębiorstwami, zarówno w skupie, jak i w sprzedaży metali.

© Hermex 2021 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione