PL EN DE
Menu

Materiały dla hutnictwa i odlewnictwa

 

Firma Hermex jest producentem materiałów pomocniczych dla hutnictwa i odlewnictwa. Dostarcza przede wszystkim odtleniacze w postaci granulatów i gąsek aluminium. Produkuje również zasypki izolujące i egzotermiczne oraz granulowany żużel syntetyczny przeznaczony do rafinacji stali. Nasza oferta zawiera też usługi przerobu odpadów, skupu oraz sprzedaży metali i złomu, a także przetwórstwem zgarów aluminiowych i złomu.

 

Dostępne materiały dla hutnictwa i odlewnictwa

 

Stal jest jednym z najważniejszych materiałów w wielu sektorach inżynierii lądowej. Ze względu na trudne warunki procesowe oraz duże zapotrzebowanie na surowce i energię w tej branży optymalizacja procesów produkcyjnych ma wysoki priorytet. Jakość produktu jest bardzo ważna.

Zajmujemy się odzyskiwaniem metali nieżelaznych ze złomu i odpadów. Pozyskane przez nas metale wykorzystywane są do produkcji granulatów metali oraz sprzedawane są do hut. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Doświadczeni inżynierowie korzystają zarówno z bogatego doświadczenia, jak i najnowszych osiągnięć nauki i techniki.

Dzięki współpracy z instytutami odlewnictwa wdrażamy nowe technologie wytwarzania materiałów dla hutnictwa i odlewnictwa. Sprzedajemy materiały przeznaczone dla przemysłu hutniczego, metalowego, odlewniczego i metalurgii metali nieżelaznych. Naszą ofertę dostosowujemy do bieżących wymagań klientów. Stosujemy własne patenty i technologie, co zwiększa zainteresowanie naszymi produktami, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Świadczymy usługi w zakresie przerobu materiałów dla odlewnictwa i hutnictwa. Poprzez ogół procesów odzyskujemy lub unieszkodliwiamy je. Dzięki nowoczesnym technologiom odzyskujemy czyste surowce przeznaczone do dalszej produkcji. W ten sposób działamy zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Odzyskiwanie i przetwarzanie redukuje ilość odpadów. Maksymalizujemy ponowne wykorzystanie tych samych materiałów, przy najmniejszym nakładzie surowców nieodnawialnych.

© Hermex 2021 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione