PL EN DE
Menu

Usługi przerobu odpadów - Oferta

 

Przedmiotem działalności firmy Hermex jest szeroko pojęty przerób odpadów metalurgicznych. Firma specjalizuje się zwłaszcza w przerobie odpadów pochodzących z produkcji aluminium w postaci żużli i kożuchów, czyli tzw. zgarów. Hermex posiada własną bezodpadową technologię przerobu zgarów aluminiowych, która oprócz frakcji gruboziarnistej umożliwia również przetwarzanie frakcji drobnoziarnistej poniżej 2 mm. Przygotowany przez nas materiał w postaci granulatu aluminium ogranicza powstawanie uciążliwego i trudnego do zagospodarowania żużla solnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi przerobu odpadów metalurgicznych. Dysponujemy własnymi urządzeniami i maszynami do brykietowania, granulowania, mielenia i rozdziału zgarów oraz innych odpadów metalurgicznych. Podejmujemy udane próby mielenia materiału dla firm z zagranicy.

Przerób zgarów aluminium, brązu, mosiądzu, cynku i innych

- rozdzielenie materiału na frakcje metaliczne i niemetaliczne z separacją magnetyczną

Pozostałe usługi

- rozdrabnianie i mielenie materiałów (również bardzo twardych) według oczekiwań klientów nawet do wielkości ziarna poniżej 100 µm

- czyszczenie i separacja odpadów i materiałów drobnoziarnistych na frakcje w zależności od wielkości ziarna i składu chemicznego

- klasyfikacja ziarnowa

- brykietowanie i granulowanie

Hermex zajmuje się także sprzedażą oraz skupem metali i złomu, a także sprzedażą granulatów metali i aluminium oraz żużli syntetycznych.

© Hermex 2021 kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów zabronione